In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

24 juni 2019 - Parochie Christus Koning, Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Nootdorp en Ypenburg, Pijnacker

Tijdens een volle kerk ter gelegenheid van het Joannes de Dooperfeest heeft de parochie afscheid genomen van pastor Kees Bracco Gartner. Hij moet wegens de ziekte van Parkinson noodgedwongen zijn werk stoppen.

Pastor Kuipers sprak namens het team zijn grote waardering voor de inzet van pastor Kees uit. Hij was werkzaam in onze parochie vanaf 1 januari 2010. Pastor Kuipers noemde o.a.  zijn werk als portefeuillehouder catechese. Dankzij pastor Kees is het locatiepastoraat ingevoerd. Hij werd zelf locatiepastor voor Pijnacker en had goede oecumenische contacten. Pastor Kuipers overhandigde hem twee boeken, een eigentijds boek van Henri Nouwen en een antiek boek uit 1750 in het oud duits over een kerkleraar en beroemd spreker, predikant.

Pastor Kuipers wenste Kees en zijn vrouw, die hij dankte voor de ondersteuning al die jaren, een gezegende toekomst toe, waarna een luid applaus van de aanwezige parochianen volgde. Kerkgangers luisterden altijd graag naar zijn goed doordachte preken.

Mocht u de laatste preek van Pastor Bracco Gartner willen afluisteren, dan kan dat hier. 

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.