In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

KBO zoekt leden

03 juli 2018 - Pijnacker

De KBO (Katholieke Bond van Ouderen) afdeling Pijnacker heeft momenteel circa 480 leden.

Voor een aanvulling van het bestuur zoeken wij enkele nieuwe bestuursleden. Een paar bestuursleden zullen binnen afzienbare tijd aftreden, vandaar de behoefte voor aanvulling van enkele nieuwe bestuursleden op redelijk korte termijn.

Tevens doen wij een oproep aan ouderen (55+) die nog geen lid zijn van de KBO om lid te worden. Er zijn vaak activiteiten georganiseerd door de KBO, veelal in samenwerking met de PCOB (Protestant Christelijke Ouderenbond), afdeling Pijnacker-Nootdorp.

De contributie is in 2017 vastgesteld op slechts € 17,50 per jaar. Leden ontvangen, gratis,10 keer per jaar een mooi uitgevoerd “Magazine KBO-PCOB”. Een fraai blad met mooie interviews, reizen, aangrijpende verhalen en handige informatie.

Voor nadere informatie:

André Groenewegen, voorzitter, tel. 015-369 4495

Ab van der Maarel, ledenadministratie, telefoon 015- 369 3785

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.