In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk
 

Herinnering: actie Kerkbalans

10 februari 2018 - Parochie Christus Koning, Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Nootdorp en Ypenburg, Pijnacker

Het is al weer een poosje geleden dat de Kerkbalansbrieven bezorgd werden. En, er zijn er ook al bijdragen ontvangen. Maar nog niet van alle parochianen. Er komt veel op ons af. Daardoor kan Kerkbalans soms worden vergeten. Dat zou erg jammer zijn want Kerkbalans is echt nodig. Maak daarom snel uw bijdrage over. De bijdragen zijn geheel bestemd voor de eigen plaatselijke kerkgemeenschap. Daar wordt het goed besteed.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.