In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens huwelijksvieringen.
Verzorgde heel lang wekelijks de zang tijdens de Hoogmis op zondagmorgen. Momenteel zingt het koor een of twee keer per maand. Ook bij uitvaarten, avondwakes en jubilea is het koor actief.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Wist u dat? Follow Me! 2021-2022: Ben jij erbij?

27 augustus 2021 - Nootdorp en Ypenburg

Wil jij leven als leerling van Jezus Christus in de wereld van vandaag? Wil je je geloof verdiepen en uitleven? Wil je een avontuur aangaan met andere gelovige jongeren? Dan is Follow Me! echt wat voor jou! Je maakt vrienden, zoekt antwoorden, zet stappen, bouwt aan je eigen fundament en investeert in je relatie met Jezus Christus en zijn Kerk. Van deze investering krijg je geen spijt!

Follow Me! richt zich op (katholieke) jongeren van 16 tot 25 jaar; oudere deelnemers kunnen in overleg worden toegelaten. Het betreft een traject van acht weekenden met vorming, verdieping, gebed, sacramenten, ontspanning, gemeenschap en véél gezelligheid.

Data: 15-17 oktober 2021, 19-21 november 2021, 7-9 januari 2022, 18-20 februari 2022, 1-3 april 2022,
13-15 mei 2022, 17-19 juni 2022.

Follow Me! wordt georganiseerd met inachtneming van de dan geldende coronamaatregelen. Dit kan betekenen dat delen van het programma online aangeboden worden. Wil jij Jezus volgen en dat concreet maken in je dagelijks leven? Meld je dan snel aan! Wil je graag meer informatie over Follow Me!? Neem dan contact met ons op. info@followme-nederland.nl, 06 51519498.

 

‘Zo staat geschreven: Dit volk eert Mij met de lippen maar hun hart is ver van Mij. Zij eren Mij, maar zonder zin, en mensenwet is wat zij leren’ Mar. 7, 6b-7 Willibrordusvertaling

 

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.