In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens vieringen in de Keijzershof.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Vrijwilligers en nieuwe bestuursleden van harte welkom

10 maart 2023 - Nootdorp en Ypenburg

De H.Bartholomeuskerk en -parochie nemen een zeer belangrijke plaats in ons leven, in ons dorp en onze gemeenschap in. Dat moet uiteraard zo blijven. Veel mensen zetten zich ervoor in. U waarschijnlijk ook al. Uw actieve inzet is van groot belang. Zo houden we onze kerk vitaal. Maar om dat zo te houden zijn vrijwilligers voor de werkgroepen en bestuursleden onmisbaar. Misschien wilt u een (extra) steentje bijdragen!

Denk niet te snel ‘dat dat niets voor u is’. Actief zijn in een werkgroep of een bestuur zal u zeker voldoening geven. Het is bijzonder om u in te zetten voor onze parochie, het is bijzonder om mee te doen en mee te denken aan deze kerk. Zo gaan we een zekere toekomst tegemoet. Samen met u. Binnen afzienbare tijd komen er functies vacant in de locatieraad. Neem gerust eens contact op met voorzitter Ilonka ten Broeke en bezoek vrijblijvend ter kennismaking een vergadering van de locatieraad. Een bijzondere manier om mee te denken en te doen in het reilen en zeilen van onze kerk. U bereikt Ilonka via voorzitternootdorp@parochiechristuskoning.nl

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.