In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens huwelijksvieringen.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Stichting Steun bij Rouw organiseert gespreksgroep voor partners

25 september 2021 - Nootdorp en Ypenburg

Lotgenotencontact: Het helpt echt!

Dat zeggen ook de deelnemers aan de gespreksgroep voor mensen die hun partner hebben verloren. Ditsteun bij rouw.jpg jaar starten we met 6-8 deelnemers op dinsdag 2 november aanstaande in de pastorie van de R.K Kerk aan de Veenweg te Nootdorp. Onder begeleiding van geschoolde vrijwilligers bent u – gedurende 8 middagen, om de week – met elkaar in gesprek over het rouwproces én hoe verder. Dit gebeurt aan de hand van thema’s, die mede door u kunnen worden ingebracht.

 Onze ervaring leert, dat het delen van ervaringen – vooral met lotgenoten – steun kan bieden en helend kan zijn. We willen u erop wijzen, dat deelname aan een gespreksgroep over het algemeen (pas) raadzaam is, wanneer het overlijden van uw partner minimaal een half jaar geleden is. Na aanmelding bezoekt één van de begeleiders u om verwachtingen over en weer te verkennen. Deelname is gratis. Aanmelding kan bij de begeleiders: Sandra Pijnenburg, email s.pijnenburg@gmail.com en Lies Rutten, email liesrutten@gmail.com en telefoon 06 11287345; ook kan het via de website: www.steunbijrouwpny.nl. Van harte welkom!

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.