In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens vieringen in de Keijzershof.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Oproep Dorpskerk Nootdorp

06 mei 2023 - Nootdorp en Ypenburg

Mijn naan is Gülay Gülsen.  Ik ben vanuit Turkije naar Nederland gevlucht en ik heb in Nederland asiel gekregen.Toch woon ik nog steeds, nu al ruim anderhalf jaar, in verschillende asielzoekerscentra. 

De regering heeft mij gekoppeld aan de gemeente Pijnacker-Nootdorp.  Dat wil zeggen dat de gemeente Pijnacker-Nootdorp mij gaat helpen bij mijn inburgering. Maar dat gaan zij pas doen als ze een woning voor mij gevonden hebben. Daar is jammer genoeg nog een lange wachttijd voor.

Nu hoorde ik van een andere vluchteling dat hij via een officieel logeercontract in Nootdorp heeft gelogeerd en daardoor sneller kon inburgeren en sneller de Nederlandse taal kon leren.  Dat zou ik ook graag doen. Daarom vraag ik of er mensen in uw kerk zijn die met mij willen praten over de mogelijkheid om bij (een van) hen te logeren.  Graag maak ik met u kennis als u hier over wil praten.

Met vriendelijke groet, Gülay GülsenAls diaconie steunen we deze aanvraag om verschillende redenen, niet in het minst omdat we hiermee een naaste kunnen helpen maar ook omdat dit in het belang is van meer mensen dan alleen mevrouw Gülsen.

Wil je meer weten over hoe het logeercontract werkt of heb je andere vragen dan kan je het beste contact opnemen met George van den Bergh 06 372 92 117.

Jezus antwoordde hem (Filippus): “Ik ben de weg, de waarheid en het leven. Niemand komt tot de Vader tenzij door Mij. Als ge Mij zoudt kennen, zoudt gij ook mijn Vader kennen.” Willibrordusvertaling Joh. 14, 6-7

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Humor is veruit de meest bijzondere activiteit van onze hersenen.