In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Muurschildering Jan Dunselman (1863-1931) in restauratie

22 juni 2019 - Nootdorp en Ypenburg

In de komende weken zal de muurschildering van Jan Dunselman, die bij het Maria-altaar hangt, worden gerestaureerd in Amsterdam. Het is een groot project om het schilderij wat uit twee delen bestaat en in slechte staat is, voorzichtig van de muur te krijgen en te vervoeren. Fonds 1818, de gemeente, stichting Gravin van Bylandt en het Prins Bernhard cultuurfonds hebben geholpen met de financiering van het project waar wij erg dankbaar voor zijn. Ondanks deze ondersteuning komen wij nog wel wat tekort en uw financiële ondersteuning via de Vrienden van de Bartholomeus is van harte welkom. Over een tijdje hopen wij dat u weer kunt genieten van deze mooie wandschildering.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.