In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens huwelijksvieringen.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Maria en de Rozenkrans

01 mei 2022 - Nootdorp en Ypenburg

Volgens Paus Johannes Paulus II is in Fatima (bedevaartplaats in Portugal) en andere bedevaartsplaatsenmaria gerestaureerd.jpg zoals Lourdes, het moederschap van Maria voor de mensen in het bijzonder tot uiting gebracht. Daar is de mensheid in het bijzonder toevertrouwd aan Maria en kunnen we haar als onze eigen moeder ontmoeten en waar je met haar over van alles kunt spreken.

De meimaand is één van de twee Mariamaanden (oktober is de andere). Traditioneel de tijd om de geheimen van de rozenkrans te overwegen en te bidden. De rozenkrans dankt zijn ontstaan aan het herhalend gebed, dat we reeds bij de oude Egyptische kluizenaars aantreffen. Door een gebed steeds te herhalen, creëer je rust en aandacht om je te verdiepen in wat je uitspreekt en de gedachten die het bij je oproept. Daarnaast nodig je Maria uit om met je mee te bidden, in jouw gebed tot God de Vader. In feite bid je dus samen met Maria de rozenkrans. Vele gebeden zijn in der loop van de eeuw verhoord

De rozenkransgroep van de Bartholomeusparochie in Nootdorp bidt elke dinsdagavond om 19.00 uur de Rozenkrans, aansluitend de litanie van een heilige, met afsluitend de vespers zoals die in de kloosters iedere dag worden gebeden. Komt u ook eens met ons meebidden?

Ook kinderen kunnen meebidden met het rozenkransgebed. Willie van Elk

 

Jezus trad dichterbij, nam het brood en gaf het hun, en zo ook de vis. Dit was nu de derde keer dat Jezus aan de leerlingen verscheen sinds Hij uit de doden was opgestaan Willibrordusvertaling Joh. 21,13-14

 

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.