In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Jongerenbedevaart Rome 2020

07 oktober 2019 - Nootdorp en Ypenburg

De Nederlandse bisschoppen nodigen jongeren uit van 18 t/m 28 jaar uit om de stad Rome te bezoeken en20190925_romebedevaart-xl.jpg met elkaar op weg te gaan in een bedevaart van 26 april t/m 2 mei 2020. De inschrijving voor deze reis start in oktober.

Het slotdocument van de bisschoppensynode noemt het verhaal van de Emmaüsgangers. De Nederlandse bisschoppen hopen en bidden dat de jongeren deze ervaring zullen hebben tijdens de bedevaart, dat de Heer met hen meeloopt en hen roept Hem te volgen. Andere jongeren zijn hun tochtgenoot op deze reis.

Organisatie: Jong Katholiek en huis voor de Pelgrim, email info@huisvoordepelgrim.nl, 0433215715. Maximaal aantal deelnemer:100 jongeren. Prijs: €450,= (naar schatting.) Een goede conditie en goed kunnen lopen is een vereiste, mede vanwege het ‘stevige’ programma en de vele indrukken die opgedaan worden. De reis is per vliegtuig.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.