In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Bericht van de PCI

11 april 2020 - Nootdorp en Ypenburg

De coronacrisis maakt dat alles anders is. Ook de vastenactie van de PCI is anders gelopen dan afgelopen jaren. Voordat de actie goed en wel was gestart, moest deze afgebroken worden vanwege de overheidsmaatregel om kerkdiensten alleen te laten plaatsvinden zonder de geloofsgemeenschap. Toch hebben enkele parochianen spullen voor de voedselbank naar de kerk gebracht. Daarvoor heel hartelijk dank! De PCI heeft deze gaven bezorgd bij de voedselbank. Bovendien hebben wij alle gezinnen die gebruik maken van de voedselbank een cadeaubon gegeven om iets extra's te kopen voor Pasen. We hopen dat ook deze kwetsbare groep daarmee een vreugdevolle Pasen beleeft. Namens de PCI, Annemieke Jonckheere

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.