In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens vieringen in de Keijzershof.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

3 februari: Open Huis verhuist naar de pastorie

06 januari 2023 - Nootdorp en Ypenburg

Op vrijdag 6 januari is de eerste Open Huis bijeenkomst in de Balthasarzaal van de pastorie gehouden. We zijn begonnen met het boekje van Wilkin van de Kamp; Ik ben een van wij. Het boekje gaat over samen kerk zijn in je woonplaats. Omdat de ruimte nu groter is kunnen er meer mensen meedoen, u bent daarom van harte uitgenodigd om vanaf de volgende keer, vrijdag 3 februari, mee te doen. De avonden zijn op de eerste vrijdag van de maand en beginnen om 18.00 met een gezamenlijke eenvoudige maaltijd die door de deelnemers wordt bereid en iedereen neemt iets mee. Rond 19.15 uur begint de avond en gaan we in gesprek met elkaar rondom dit thema van het boekje. Verder zal er gezongen worden en heeft iedere deelnemer een bijdrage in de vorm van een gebed, gedicht of wat dan maar ook over het thema. De avonden zijn bedoeld voor mensen die al enige kennis over het geloof hebben, maar u bent ook van harte welkom wanneer dit niet zo is. U kunt dan later dit jaar de Alphacursus gaan volgen. Aanmelden kan bij Erika de Vries via secretariaatnootdorp@ParochieChristusKoning.nl

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.