In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

25 april: Roepingenzondag

01 april 2021 - Nootdorp en Ypenburg

Op de 4e zondag van Pasen, 25 april, vieren wij Roepingenzondag met gebed om roepingen. Het thema op de poster die aan de weg hangt “wees niet bank, kom dichterbij”, verwijst naar Mozes. Er zijn gebedsprentjes die u achterin de kerk kunt vinden. We bidden om priesters en diakens die zich inzetten voor de geloofsverkondiging in woord en daad in de parochies in het bisdom Rotterdam. Het is niet altijd makkelijk de eigen roeping te onderscheiden, zegt paus Franciscus. Zeker niet in onze geseculariseerde en drukke wereld. Vronesteyn wil daarbij op een laagdrempelige manier helpen.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.