In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

 

2 september: start Welkomstgroep

09 juli 2018 - Nootdorp en Ypenburg

Zoals u misschien al gehoord heeft, gaan we ook in onze gemeenschap beginnen met het welkom heten in de kerk. Dit idee is ontstaan naar aanleiding van de open vergadering van de pastoraatsgroep. Hierin hebt u allen kenbaar gemaakt dat er behoefte aan is. Op zondag 2 september zal de eerste keer zijn en vervolgens zal er iedere zondag in tweetallen welkom geheten gaan worden. Vooralsnog is dat de enige activiteit van de nieuwe werkgroep. U kunt zich er nog altijd voor aanmelden.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Humor is veruit de meest bijzondere activiteit van onze hersenen.