In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

Tarieven kerkelijke diensten 2023

https://www.parochiechristuskoning.nl/download_file/view/3955/7756

Tarieven zalen 2023

Morgenster 2023-4

juli 2023

ZOMER

met o.a. een reisverslag van de Pinksternoveen fietstocht; de geslaagde fusie van de PCI-en; nieuwe data voor Eten Ontmoeten Hartverwarmend; de voortgang rond het pastoraal beleidsplan; de eucharistieviering waarin pastor Max Kwee wordt gepresenteerd en natuurlijk nieuws en artikelen uit de parochiekernen. 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

Morgenster 2023-3

mei 2023

SAMEN

Hemelvaart

Pinksternoveen

Pinksteren

Lintjesregen

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens vieringen in de Keijzershof.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

18 mei: Vuurdoop in de H. Bartholomeuskerk

02 februari 2024 - Nootdorp en Ypenburg

Op 18 mei zal er in onze mooie kerk de Vuurdoop voor de vormelingen vanuit het bisdom Rotterdam worden gehouden. Omdat het bisdom op zoek was naar een meer intieme ruimte in plaats van de grote kathedraal is men uitgekomen bij onze kerk. De kerk en zijn bijgebouwen, mooie tuin, en niet te vergeten sinds kort, ruime parkeergelegenheid tegenover de kerk heeft de beslissing om onze kerk voor dit doel aan te wijzen bevorderd. Het is de bedoeling dat dit een jaar of 4 à 5 bij ons in de kerk plaats zal gaan vinden.

Hoewel het bisdom zelf ook vrijwilligers meeneemt is het belangrijk dat ook vanuit onze kerk wat vrijwilligers die de kerk van binnenuit kennen mee gaan doen aan de organisatie en uitvoering van dit evenement. Speciaal voor vrijwilligers die zich kortdurend aan een project willen toewijden is dit een leuke gelegenheid. Daarom nodigen wij u van harte uit u op te geven als vrijwilliger om van de vuurdoop een groot succes te maken. Opgeven kan bij het secretariaat.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.