In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

16 juni: Concert Cantorij Nootdorp

21 april 2019 - Nootdorp en Ypenburg

Op zondagmiddag 16 juni geeft de Cantorij Nootdorp een concert in de Dorpskerk aan de Dorpsstraat. Het oratorium “Schepping” van componist Johan Bredewout wordt uitgevoerd door het koor, aangevuld met gastleden en met begeleiding van Rita van Herk (piano), Jelle Bakker (orgel), Lisa Groot (fluit) en Eric de Bruijn (klarinet) o.l.v. Marieke Wapenaar. Samen met de zang, gelezen teksten en passende beelden is dit oratorium een prachtig geheel.

De entree is vrij, wel is er een collecte voor de stichting Live Life Foundation Malawi, een stichting die welbekend is bij onze Bartholomeuskerk. Zij zullen ook een toelichting geven op het collectedoel. Aanvang 16:00 uur.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Humor is veruit de meest bijzondere activiteit van onze hersenen.