In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

Tarieven kerkelijke diensten 2023

https://www.parochiechristuskoning.nl/download_file/view/3955/7753

Tarieven zalen 2023

Morgenster 2023-4

juli 2023

ZOMER

met o.a. een reisverslag van de Pinksternoveen fietstocht; de geslaagde fusie van de PCI-en; nieuwe data voor Eten Ontmoeten Hartverwarmend; de voortgang rond het pastoraal beleidsplan; de eucharistieviering waarin pastor Max Kwee wordt gepresenteerd en natuurlijk nieuws en artikelen uit de parochiekernen. 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

Morgenster 2023-3

mei 2023

SAMEN

Hemelvaart

Pinksternoveen

Pinksteren

Lintjesregen

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens vieringen in de Keijzershof.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

16-17 maart: De Stille Omgang

02 februari 2024 - Nootdorp en Ypenburg

Ook dit jaar is er de mogelijkheid om naar de Stille Omgang te gaan. De pelgrimagetocht is in de nacht van zaterdag 16 op zondag 17 maart 2024

Het Gezelschap van de Stille Omgang Rotterdam organiseert de mogelijkheid om deel te nemen aan de Stille Omgang in Amsterdam. Gezamenlijk, met andere groepen pelgrims, gaan wij naar de H. Mis in de 'Obrechtkerk' in Amsterdam Oud-Zuid. Daarna vindt een korte verplaatsing per bus plaats naar het beginpunt van de tocht. Deze route is gelijk aan de route die de pastoor van de Oude Kerk in 1345 liep, nadat hij getuige was geweest van een eucharistisch wonder dat aan een zieke geschiedde: het Mirakel van Amsterdam. De tocht duurt ongeveer een uur.

Het thema voor 2024 luidt: ‘Pelgrims van hoop, biddend voor vrede’.

De organisatie heeft uit praktische overwegingen besloten de vertrektijden en één opstapplaats aan te passen. Wij gaan voorlopig van één (dubbeldekker) bus uit met een extra stop in Voorburg. Mocht het aantal aanmeldingen noodzaken tot het inzetten van twee bussen dan zullen de vertrektijden en opstapplaatsen, op het laatste moment, nog aangepast worden. De verwachte terugkomsttijd in Rotterdam-Noord zal zo omstreeks 1:00 uur ’s nachts zijn. Daarna worden de deelnemers naar hun eigen opstapplaats teruggebracht. www.destilleomgang.nl/SOAanmelden.html

De deelnamekosten zijn € 25,00 per pelgrim, de deelnamekosten voor jongvolwassenen (t/m 17 jaar) en studenten (met studentenpas) € 15,00 per persoon.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.