In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

 

22 maart: samen koken en eten

Donderdag 22 maart
17:00 - 19:00
In kern: Nootdorp en Ypenburg
Contact naam: 22 maart: samen koken en eten

Locatie: Parochiehuis Nootdorp Veenweg 36 2631 CL Nootdorp

Diaken Vrijburg kookt samen met vrijwilligers graag voor u een maaltijd op 22 maart. Deelnemers zijn vanaf 17.00 uur welkom, om 17.30 uur begint de maaltijd en eindigt om 19.00 uur. Voor de liefhebber is er daarna nog eventueel koffie of thee. Opgeven kan tot uiterlijk drie dagen van tevoren via 06 55142473 of diakenvrijburg@parochiechristuskoning.nl. Er liggen ook lijsten klaar achterin de kerk.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.