In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

 

19 april: koffieochtend voor vrouwen

Donderdag 19 april
9:15
In kern: Nootdorp en Ypenburg

Locatie: Parochiehuis Nootdorp Veenweg 36 2631 CL Nootdorp

Donderdag 19 april is er weer een koffieochtend. Spreekster deze morgen is Antje van de Wel Thema is: “Afscheid nemen” het leven is voortdurend afscheid nemen: van kinder- en jeugd jaren, van school, …en van mensen. Dat laatste is misschien wel het moeilijkste. Heb je moeite met “afscheid nemen” van iets of iemand? Wat kan je – of liever gezegd:Wie kan je daarbij helpen? In de Bijbel lezen we de meest wijze en gezegende manier om afscheid te nemen. Het is een gebeurtenis uit het leven van Paulus, te lezen in het boek Handelingen. Laten we dit samen overdenken. Deze ochtenden worden georganiseerd door vrouwen uit verschillende kerken. Inloop vanaf kwart over negen, de koffie en thee staan dan klaar, om halftien beginnen we met zingen. Welkom in het Parochiehuis links naast de Bartholomeuskerk aan de Veenweg in Nootdorp. Info: koffieochtend@pwnootdorp.nl

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Willekeurig nieuwsbericht

Welkom pastor Bladowski!

Welkom pastor Bladowski! 03 Oct 2017

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.