In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

14 januari: Nieuw! Alzheimer Trefpunt Pijnacker-Nootdorp

Dinsdag 14 januari
19:00
In kern: Nootdorp en Ypenburg

Een maandelijkse ontmoetingsplaats voor allen die te maken hebben met dementie. Tijdens de informele bijeenkomsten krijgen de bezoekers informatie over dementie en kunnen zij ideeën en ervaringen uitwisselen. Elke maand wordt een ander thema besproken met een deskundige en de bezoekers. Er is volop gelegenheid voor het stellen van vragen. Ook zal er een informatiestand van Alzheimer Nederland aanwezig zijn en een boekentafel. Het Alzheimer Trefpunt is er elke tweede dinsdag van de maand. De oneven maanden in Pijnacker in Buurt & Zo, Prins Hendrikstraat 28.

De even maanden in Nootdorp in CulturA&Zo, Dorpsstraat 7. Inloop vanaf 19.00 uur, het programma begint om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur.

Op 14 januari in Pijnacker is het thema “Vergeetachtigheid of dementie” met een sociaal geriater als gastspreker. Op 9 februari in Nootdorp is het thema “Leven met dementie na diagnose” met ook een sociaal geriater als gastspreker.  Hartelijk welkom, namens Alzheimerafd. DWO, SWOP en (thuis)zorgorganisaties.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Willekeurig nieuwsbericht

geslaagde filmavond

geslaagde filmavond 23 Apr 2020

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.