In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

 

13 maart: interkerkelijke viering

Dinsdag 13 maart
19:00
In kern: Nootdorp en Ypenburg
Contact naam: 13 maart: interkerkelijke viering

Locatie: H. Bartholomeus Veenweg 38 2631 CL Nootdorp

Het thema van de meditatievieringen: Onderweg naar Pasen: op welke schoenen?

De keuze van je schoenen zegt veel over je bedoelingen én over je mogelijkheden. We begonnen op sandalen, sober; daarna stelden we ons voor op kinderschoenen te gaan: onschuldig, maar ook gemakkelijk te verleiden.

Vorige week waren de hoge hakken aan de beurt. Om gezien te worden? Of neerziend op anderen. Dit keer trekken we stevige bergschoenen aan om een uitdagend pad te belopen, maar realiseren we ons ook welk leven we kunnen vertrappen? Zo verkennen we bij onszelf hoe we onderweg zijn, waartoe we onderweg zijn; en streven we ernaar om met Pasen op ‘vrije voeten’ verder te gaan.

De Schola Cantorum o.l.v. Peter Beijersbergen zullen met hun zang de viering ondersteunen.

We heten u van harte welkom bij deze interkerkelijke viering op dinsdagavond 13 maart, 19:00 uur.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Willekeurig nieuwsbericht

Filmpje haan op toren

Filmpje haan op toren 23 Nov 2017

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.