In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Pastoraal werker gevonden

24 juli 2018 - Parochie Christus Koning

Na het vertrek van pastor Wijsman is het bisdom op zoek gegaan naar een pastoraal werker voor onze parochie en heeft iemand gevonden. Het bestuur van de parochie en het pastoresteam heeft inmiddels kennis gemaakt met de kandidaat. De naam en de ingangsdatum van zijn benoeming zal bekendgemaakt worden zogauw zijn vertrek uit zijn huidige parochie bekend gemaakt is.

In ieder geval kunnen we alvast zeggen dat hij in eerste instantie binnen het team de porefeuilles communicatie en leren gaat invullen. Hij woont niet in de parochie maar zal in Pijnacker zijn werkkamer krijgen.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.