In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

 

pagina met pastoraal woord actueel

13 augustus 2018 - Parochie Christus Koning

Het heeft even geduurd voordat ik, na de ziektemelding van pastor Wijsman, de nodige instructies en wachtwoorden heb ontvangen om de pagina met het pastoraal woord bij te kunnen werken. De vakantietijd biedt mij eindelijk de tijd om ook daadwerkelijk deze pagina bij te werken. Ik heb er nu een aantal artikelen opgezet die ik al maanden geleden geschreven heb. 

Een van mijn goed voornemens voor het komend seizoen is nu deze pagina ook up to date te houden .......

pastor Kuipers

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.