In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Marriage Course: verfris je relatie

14 november 2018 - Parochie Christus Koning

Op 28 september mocht ik een kijkje nemen op een avond van Marriage Course in Leidscheveen. Na een heerlijke maaltijd werden er korte filmpjes vertoond met ervaringen van echtparen over allerlei diverse onderwerpen, zoals communicatie, gevoelens uiten, teleurstellingen verwerken, geld uitgeven, waarde van kinderen en familie, keuzes maken, etc. Na de filmpjes gingen de paren aan de hand van vragen met elkaar in gesprek over deze onderwerpen.

Op 27 oktober bezocht ik ook een informatiebijeenkomst van de Werkgroep Huwelijk en Gezin over deze cursus. Onze pastorale aandacht werd gevraagd voor pasgehuwden, gemengd gehuwden (rk met niet-rk of niet-gelovig) en gescheiden mensen. 

Na deze twee bijeenkomsten kan ik de cursus van harte bij u aanbevelen. Het is geen huwelijkstherapie maar juist een cursus om het vastlopen van een relatie te voorkomen. Elke relatie loopt op den duur slijtage op en het is goed daarom eens tijd te maken voor elkaar. 

Meer informatie vinden u op de site www.bisdomrotterdam.nl.

 

 

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.