In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

 

Gebedenboekje op weg naar Pasen

13 februari 2018 - Berkel en Rodenrijs

Uitgeverij Berne Media heeft voor 2018 een gebedenboekje ontwikkeld voor de 40-dagen- tijd. Het thema van dit jaar: Hoe word je een mens van geloof? De meditatiepagina’s en de dagkalender volgen de zondagslezingen van de Veertigdagentijd en Pasen. U vindt bijzondere afbeeldingen, verschillende teksten ter verdieping, citaten en gebeden. Hier en daar staat een dagboekbladzijde, waar u uw gedachten kunt opschrijven. Een persoonlijk boekje dat u meeneemt op weg naar Pasen.

Dit boekje is door uzelf te bestellen bij de uitgever via deze link.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.