In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk
 

Gebedenboekje op weg naar Pasen

13 februari 2018 - Berkel en Rodenrijs

Uitgeverij Berne Media heeft voor 2018 een gebedenboekje ontwikkeld voor de 40-dagen- tijd. Het thema van dit jaar: Hoe word je een mens van geloof? De meditatiepagina’s en de dagkalender volgen de zondagslezingen van de Veertigdagentijd en Pasen. U vindt bijzondere afbeeldingen, verschillende teksten ter verdieping, citaten en gebeden. Hier en daar staat een dagboekbladzijde, waar u uw gedachten kunt opschrijven. Een persoonlijk boekje dat u meeneemt op weg naar Pasen.

Dit boekje is door uzelf te bestellen bij de uitgever via deze link.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Humor is veruit de meest bijzondere activiteit van onze hersenen.