In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Bezinningsdagen voor 50-plussers

24 februari 2018 - Parochie Christus Koning

Bezinningsdagen voor 50-plussers

Van 8 t/m 11 april organiseert de Gemeenschap Emmanuel vier bezinningsdagen voor 50-plussers in Helvoirt, bij Tilburg. Thema is ‘Welke weg ga ìk’. Welke keuzes maak ik voor mijn persoonlijk leven, welke weg maakt mij het gelukkigst? Dagelijks is er een inhoudelijk programma, wordt er een inleiding gegeven, vieren we de H.Mis en er is ook tijd voor ontmoeting, een wandeling en gezelligheid. Verblijf in Bezinningscentrum Emmaus. Meer info: www.emmanuelnederland.nl of bel 077 3828249 of 0346 567341  

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.