In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

AFSCHEID PASTOR BRACCO GARTNER

17 mei 2019 - Parochie Christus Koning

AFSCHEID PASTOR BRACCO GARTNER

Op het patroonsfeest van St. Jan de Doper moeten we helaas afscheid nemen van pastor Bracco Gartner. Vele jaren mochten we prettig met hem samenwerken en als portefeuillehouder Leren zorgde hij voor een jaarlijks goed gevuld programma van catechese- en bezinningsbijeenkomsten. Zijn goed doorwrochte preken werden zeer gewaardeerd en als locatiepastor van Pijnacker heeft hij vele vrijwilligers ondersteund.

We wensen Kees dat hij ondanks zijn ziekte toch nog veel zinvolle en vreugdevolle levensjaren mag tegemoet gaan, samen met zijn vrouw (en de kinderen die al uit huis zijn).            Namens het team, Winfried Kuipers

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.