In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Concert Coro Vocalis

22 maart 2019 - Bleiswijk

Op zondag 7 april verzorgt Coro Vocalis onder leiding van Dick van der Lecq een uitvoering van The Crucifixion van de Engels componist Sir John Stainer (1840-1901). Rien Dondersloot bespeelt het orgel. De twee solisten zijn Bas Volkers (tenor) en Christiaan Peters (bas).
Dit werk vertelt het lijdensverhaal van Jezus in een zeer kleurrijk klankpalet. Stainer componeerde vooral kerkmuziek. The Crucifixion wordt wel gezien als zijn “Magnum Opus” en is in Engeland niet meer weg te denken in de tijd voor Pasen. Ook in Nederland heeft het werk ruime bekendheid verworven, minder groots opgezet als bijvoorbeeld Bach’s Matheus Passion, maar evenzeer indrukwekkend. Het werk wordt omlijst door koor- en samenzang.
Het concert begint om 16.30 uur, de toegang is vrij en na afloop is er een deurcollecte.

 

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.