In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens huwelijksvieringen.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Begeleiding BeRKelnootjes neemt afscheid

17 augustus 2021 - Berkel en Rodenrijs

Begeleiding BeRKelnootjes neemt afscheid

Beste allemaal,

Op 2 juli hebben we afscheid genomen van en met de kinderen van de BeRKelnootjes. We hebben het met alle kinderen, die de laatste 12,5 jaar lid zijn geweest, heel leuk gehad.

Ingrid is 12,5 jaar koormoeder geweest en heeft al die jaren geholpen met de administratie, meegedacht en alles ondersteund en heel veel geregeld.

Aleksandra kwam in 2015 bij het koor als pianiste, na een zoektocht van een jaar hadden we de moed al een beetje opgegeven en daar was ze ineens! Zij speelt heel makkelijk de liedjes mee. Ook heeft ze van veel liedjes pianopartijen ingespeeld.

Joyce hielp ook graag mee op donderdag en zo heeft zij zich ontpopt tot een 1000-poot voor ons.

Ik, Sandy, ben  12 jaar dirigent geweest. Ik heb veel plezier gehad met de kinderen en veel leuke liedjes met ze gezongen. Vele kinderen zijn lid geweest, altijd hadden we een fijne groep kinderen. Tot de laatste dag heb ik het heel graag gedaan en had het heel graag doorgegeven aan iemand anders. Helaas is dat tot nu toe nog niet zo. Op het moment van schrijven ( juli 2021) zijn er voorzichtige plannen, hopelijk lukt het om een doorstart te realiseren voor de kinderen.

Dat wij nu allemaal tegelijk stoppen klinkt onhandig maar heeft een reden; Aleksandra en Joyce wilden eigenlijk vorig jaar al stoppen, maar gelukkig bleven ze nog  een jaar, omdat Ingrid en Sandy wilden blijven (al jaren geleden besloten) totdat allebei hun jongste kinderen afscheid namen van de basisschool.

Gezinsvieringen, communievieringen en incidenteel een doopviering:  mooie en feestelijke  momenten. Met vaderdag hebben er eens vaders meegezongen. Wat gelijk een heel verdrietig bruggetje is naar de uitvaartviering waar we een half jaar later aan meegewerkt hebben, bijzonder, verdrietig en onvergetelijk.

Vorig jaar hebben we met onze leden online een lied op genomen, “Niet meer samen” was de titel… de strekking was dat corona alles verpestte en dat we elkaar misten…

 

Ook mooi waren onze kooruitjes, variërend van  Drievliet, een musical gemaakt in 1 dag en als laatste een professionele muziekopname in het Muziekpand. Een supermooi aandenken! Hieronder vind u de tekst die zelf door de kinderen geschreven is!

Al met al kijken wij terug op een fantastische tijd, met vriendschappen onder de kinderen en onder ons als begeleiding (zelfs van eerder, elk jaar eten we nog met een aantal oud-begeleidsters (de BeRKeldozen????). We kijken terug  op een fijne samenwerking binnen de locatie. We hebben veel werkgroep leden zien komen en gaan, maar hebben telkens weer fijn kunnen  doen waar we goed in zijn!

 

Wij vergeten de BeRKelnootjes niet!

Ingrid Westphal, Joyce Dalessi,  Aleksandra Waterreus en Sandy van Windenteamfot berkelnootjes (1).png

 

Het afscheidslied

Refrein

Na een jaar lang missen,

Gaan we het koor uit onze agenda wissen.

Donderdagavond was altijd een feest,

Maar nu is die mooie tijd geweest.

We vinden het jammer dat het gaat stoppen,

Deze tijd is nooit meer te stoppen.

 

Couplet 1

Het is leuk om op donderdag te zingen,

En na afloop dansen op Kinderen voor Kinderen.

Let goed op de AU en de Ei,

en doe de N er ook nog bij.

Soms deden we een beetje raar,

Maar toch bleven we altijd bij elkaar.-Refrein

 

Couplet 2

We hebben het niet alleen gedaan,

Want hulp stond altijd voor ons klaar.

We begonnen met de mappen,

Maar dat was een beetje saai.

Als bedankje voor de optredens,

Kregen we er een beamer bij.-Refrein

 

 

 

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Humor is veruit de meest bijzondere activiteit van onze hersenen.