In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens vieringen in de Keijzershof.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Inzameling producten voor de Zusters van Naastenliefde

19 maart 2023 - Bergschenhoek

Veertig dagen trekken door de woestijn wat moet er in die tijd veel getrotseerd zijn als het om honger en dorst gaat en vooral om hoop en vertrouwen.  Onzekerheid, betaalbaarheid en leefbaarheid en gezondheid zijn het laatste jaar(en) sterker ons leven binnengekomen.
Geloof, hoop en vertrouwen zijn drie zaken die tot op de dag vandaag het verschil kunnen maken. 

Maar dit verschil lukt niet altijd alleen vele mensen schuilen voor armoede en zijn vaak niet zichtbaar, vele mensen niet ver van huis moeten leven van een maaltijd die zij zelf niet zelf meer kunnen verzorgen. Geloof, hoop en vertrouwen is voor deze mensen weleens ver weg. 

Deze veertig dagen tijd zal ook in onze kerk in het teken staan van onze naasten en zamelen wij de laatste twee weken van de veertig dagen tijd tot uiterlijk Palmzondag (2 april) houdbare producten in tbv de zusters van naastenliefde van moeder Teresa. Hiervoor zijn achterin de kerk een inzamelplek ingericht.
 

De zusters van naastenliefde van moeder Teresa proberen de mensen waar mogelijk te helpen uit liefde voor de mensen die dit zo nodig hebben ook wij kunnen ons vasten in gedachten in daden omzetten naar de ander, de ander die de hoop, het vertrouwen en geloof juist zo nodig hebben.  Laten wij als gemeenschap onze naasten niet in de kou laten staan in gedachten en ons steentje bijdragen voor hun. 

Maken wij er weer iets moois van samen? 

Hartelijke groeten,

Koen van Mil
Diaconie. 

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Geen enkel probleem is ongrijpbaar. Zelfs denkbeeldige problemen zijn te overwinnen door juist te denken.