In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Inwijding strooiveld begraafplaats St. Willibrordkerk Bergschenhoek

19 april 2020 - Bergschenhoek

Op zondag 19 april heeft Pastor Stefan Bladowski tijdens een korte plechtigheid een nieuw aangelegd strooiveld ingezegend op de begraafplaats van de St. Willibrordkerk aan de Smitshoek in Bergschenhoek. Dit uitstrooiveld voor het verstrooien van as van een gecremeerde overledene is op verzoek van parochianen recent aangelegd. Tevens staat bij het veld een paal waarop een gedenkplaatje kan worden aangebracht met de naam het overleden dierbare familielid. Een  filmpje over de wijding is te zien met de volgende link op Youtube.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Humor is veruit de meest bijzondere activiteit van onze hersenen.