In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

Tarieven kerkelijke diensten 2023

https://www.parochiechristuskoning.nl/download_file/view/3955/5936

Tarieven zalen 2023

Morgenster 2023-4

juli 2023

ZOMER

met o.a. een reisverslag van de Pinksternoveen fietstocht; de geslaagde fusie van de PCI-en; nieuwe data voor Eten Ontmoeten Hartverwarmend; de voortgang rond het pastoraal beleidsplan; de eucharistieviering waarin pastor Max Kwee wordt gepresenteerd en natuurlijk nieuws en artikelen uit de parochiekernen. 

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-7

december 2021

Kerstmis

Actie Kerkbalans

Onder voorbehoud

 

 

 

 

Bekijk

Morgenster 2023-3

mei 2023

SAMEN

Hemelvaart

Pinksternoveen

Pinksteren

Lintjesregen

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk
Dit Pijnackerse koor bestaat uitsluitend uit dames en zingt tijdens vieringen in de Keijzershof.
Vivace is een gemengd koor bestaande uit ca. 35 enthousiaste leden.

De Morgenster 2021-6

november 2021

Allerzielen

Advent

Adventsactie

Gezocht: Penningmeester PCK

 

 

 

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Gezinsviering: Kom je ook?

18 januari 2022 - Bergschenhoek

De gezinsvieringen zijn speciaal bedoeld voor gezinnen met kinderen. Teksten van de lezingen, muziek en gebeden zijn gericht op kinderen in de basisschoolleeftijd. Ook de pastor past zich aan en richt zich speciaal tot de jonge kerk­gangers zodat ze geboeid blijven.

Sinds kort is er een nieuw kinderkoor gestart met kinderen uit Berkel en Rodenrijs en Bergschenhoek. Het kinderkoor zingt tijdens elke gezinsviering vrolijke muziek die meegezongen kan worden. De gezinsvieringen zullen daarom voortaan afwisselend in Berkel en Rodenrijs en Bergschenhoek plaatsvinden. Hoe meer kinderen, hoe leuker: we hopen dan ook dat zo veel mogelijk gezinnen uit beide kernen naar de gezinsvieringen zullen komen.

Zondag 13 februari om 11.00 uur zal de gezinsviering plaatsvinden  in de Onze Lieve Vrouw Geboorte kerk in Berkel en Rodenrijs. Het thema van deze gezinsviering is: Delen maakt gelukkig. De communicanten van zowel Bergschenhoek als Berkel en Rodenrijs zullen zich bij deze viering voorstellen.

Zondag 20 maart om 9:15 uur zal de gezinsviering plaats vinden in de Sint Willibrordkerk in Bergschenhoek.

Houdt u de website in de gaten voor de geldende coronamaatregelen zoals het vooraf aanmelden.

We hopen jullie te zien in de kerk!

Alvast voor in de agenda: met Palmpasen op 10 april is er om 9:15 uur een gezinsviering in Bergschenhoek.

Autheur: Werkgroep gezinsviering Bergschenhoek en Berkel en Rodenrijs

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

Humor is veruit de meest bijzondere activiteit van onze hersenen.