In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

Digitaal gaat niet meer weg

28 april 2021 - Bergschenhoek

Noodgedwongen zijn we overgestapt naar meer gebruik van digitale middelen om met elkaar verbonden te blijven.  Zo vergadert het parochiebestuur en het locatiebestuur regelmatig met gebruikmaking van videobellen. We hebben in onze kerk al heel mooie livestream gezien van een uitvaartdienst. En op de momenten dat we meer dan 30 personen voor de zondag viering verwachten hebben we gebruik gemaakt van het streamen naar de parochiezaal. Natuurlijk is in levende lijve elkaar ontmoeten een fijne ervaring, maar ik verwacht dat de digitale middelen die we nu gebruiken een goede aanvulling zijn op de manier zoals we in de toekomst met elkaar in contact zullen zijn.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.