In Bergschenhoek is een groot aantal werkgroepen en vrijwilligers aktief. Via de lijst kunt u informatie over een gezochte werkgroep opvragen.

De Morgenster 2018-5

November 2018

Geloofsgesprek binnen pastoraal team

Terugblik jubileumviering Onze Lieve Vrouw Geboorte Berkel

Bekijk

De Morgenster 2019-5

Juli 2019

Eten en Ontmoeten: hartvewarmend

Eerste Heilige Communie: vieringen in de kernen

Pastor Bracco Gartner heeft afscheid genomen

Bekijk

De Morgenster 2019-1

Februari 2019

Geloofsgesprek

Wereldjongerendagen

Jaar van de Roepingen

Bekijk
 

4G wordt 5G

28 april 2021 - Bergschenhoek

De telecom aanbieders in Nederland zijn aan het omschakelen van een 4G naar een 5G netwerk. Wij hebben op dit moment zorgen over wat dit gaat betekenen voor de 4G installatie bij onze locatie in de kerktoren. De zenders van de huidige installatie moeten vervangen gaan worden. De vervangende apparatuur, voor 5G zenders, is van dermate afmetingen dat deze niet meer past binnen de galmgaten. Het aan de buitenzijde monteren van zenders verwachten wij problematisch te worden. De kwestie is bij facilitair beheer in onderzoek en we hopen dat een passende oplossing wordt gevonden. Want de huurinkomsten voor het gebruik van de kerktoren zijn voor de locatie van heel groot belang.

Terug naar de vorige pagina
Tekstgrootte

De dingen die u met elkaar gemeen hebt maken een relatie aangenaam. De verschillen maken haar interessant.